30 יום החזר כספי או החלפה - ללא שאלות

יהלומים צבעוניים בטבעות אירוסין

יהלומים צבעוניים בטבעות אירוסין

בשלוש השנים האחרונות יהלומים צבעוניים החלו להיכנס חזק כטרנד עיצובי וכיום כלות רבות מחפשות דווקא את הטבעות האלו עם היהלומים המיוחדים. אז אילו יהלומים צבעוניים קיימים? במאמר זה נספר לכם על עליהם ואיזה צבע הוא הצבע הנחשק ביותר בטבעות אירוסין. 

מהם יהלומים צבעוניים?

יהלומים צבעוניים הם יהלומים ככל היהלומים מבחינת הרכב הפחמנים החזק. הם נוצרים בתהליכים שונים בבטן האדמה ממש כמו היהלומים השקופים. הצבעים השונים של היהלומים הצבעוניים נוצרים בדרכים שונות. כך למשל יהלומים שחורים וכחולים מקבלים את צבעם באמצעות חומרים שונים באדמה שחודרים ליהלום. צבעים נוספים של יהלומים הם הורוד והירוק אשר מקבלים את צבעם בתהליכים של לחצים מסוימים בבטן האדמה.

היהלום השחור בטבעות אירוסין

מבין היהלומים הצבעוניים, היהלום השחור הוא היהלום שהכי נפוץ. בתכשיטים ובטבעות אירוסין. לרוב משתמשים ביהלום זה כאשר צבעו השחור עמוק ויפייפה. יהלום זה משובץ בטבעות אירוסין ומשתלב מאוד יפה עם כל גווני הזהב. כמו כן, יש המשלבים אותו יחד עם יהלומים לבנים בחישוק הטבעת. 

היהלום הכחול בטבעות אירוסין

היהלום הכחול הוא יהלום מרהיב ביופיו, יהלום זה מפורסם מאוד בזכות טבעת האירוסין של הנסיכה דיאנה אשר משלבת אבן ספיר כחולה שדומה במראה שלה ליהלום הכחול. מעצבים רבים משלבים את היהלום הזה בטבעות אירוסין וכלות רבות חושקות בו.

היהלום הירוק המרהיב

אחד הצבעים היותר מיוחדים בסקלת הצבעים של היהלומים הצבעוניים. צבעו מרהיב ומיוחד, משתלב נהדר עם גווני זהב לבן וצהוב ונהוג לשבץ אותו בטבעת האירוסין בחיתוך אמרלד או מרקיזה אשר הופכים אותו לבולט יותר ומרהיב. יהלום בצבע זה נחשב נדיר מאוד ובשל כך גם יוקרתי מאוד. 

היהלום הורוד, פסגת היהלומים הצבעוניים

אם אתה מעוניין לקנות עבור בחירת ליבך טבעת אירוסין יוקרתית ומיוחדת, ללא ספק כדאי לך ללכת על טבעת אירוסין עם יהלום ורוד. זהו יהלום מיוחד במינו, שנוצר בתנאים מאוד מסוימים בבטן האדמה. צבעו מיוחד מאוד ונשים שמקבלות אותו בטבעת אירוסין יודעות כי בחיר ליבן השקיע בטבעת יוקרתית מאוד. טבעת אירוסין המשלבת יהלום ורוד משתלבת נהדר עם מתכת הזהב הורוד והשילוב בניהם הופך את הטבעת למרהיבה במיוחד. 

לסיכום, טבעות אירוסין עם יהלומים צבעוניים זה הטרנד הפופולארי ביותר כיום ומומלץ מאוד לברר עליהן בחנויות התכשיטים. 

Back to blog