טבעת עם מטרה

חגור את אהבתך עם טבעת אירוסין שמסמלת לא רק את ההתחייבות שלכם אלא גם את רצונכם ליצור תופעה חיובית בעולם. עם כל רכישה, 1% מהמכירה יועבר לארגון כמו Chimes Israel, המסייע ביצירת שינוי משמעותי ותמיכה במטרות חשובות - טבעת אחת בכל פעם.

כיצד זה עובד

כאשר אתה בוחר את טבעות האירוסין שלנו, אתה לא רק מקבל חתימת יהלום יפה - אתה גם משתתף ביצירת עולם טוב יותר. אנחנו מעניקים 1% מכל מכירה לארגונים כמו Chimes Israel, העובדים לתמיכה באנשים עם מוגבלויות ובמשפחותיהם. ארגונים אלו מספקים שירותים ותמיכה חיוניים לעזור לאנשים עם מוגבלויות להוביל חיים מלאים ומאמצים, והרכישה שלך תסייע לממן את עבודתם החשובה.השפעתנו

מאז שהתחלנו את תוכניתינו, תרמנו מעל 10,000 דולר לארגונים כמו Chimes Israel. אך אנחנו רק מתחילים. בעזרתכם, אנחנו יכולים ליצור השפעה עוד יותר גדולה. כל רכישה שאתם עושים עוזרת לנו להתקרב צעד אחד יותר למטרתנו ליצור עולם טוב יותר לכולם.[#FAQ_ENGAGMENT#]

כמה מכירה מועבר לתרומה?

אנחנו מעבירים 1% מכל מכירה לארגונים כמו Chimes Israel.

עם אילו ארגונים אתם שותפים?

אנחנו שותפים עם ארגונים ללא רווחה מהימנים הפועלים לשיפור חיי אנשים עם מוגבלות, כמו Chimes Israel. ארגונים אלו מספקים שירותים חיוניים ותמיכה כדי לעזור לאנשים עם מוגבלות להוביל חיים מלאים ומאמצים.

איך אני יודע שהתרומה שלי משמשת באופן אפקטיבי?

אנחנו שותפים רק עם ארגונים שהוכיחו את יכולתם ליצור שינוי חיובי בחיי אנשים עם מוגבלות. אנחנו בודקים באופן קבוע את שותפותינו כדי להבטיח שהתרומה שלך משמשת באופן אפקטיבי. אנחנו מחוייבים לשקיפות ואחריות, ואנחנו רוצים שתדע שרכישתך עושה אמיתיות.

קנייה עכשיו