המשימה שלנו

מאוחדים בתשוקה - יוצרים סיפורי אהבה שאינם עוברים זמן

חוויית קניות בלתי רקעות

חבקו עולם של אלגנטיות ורומנטיקה עם JOOL.ME, היעד המוביל שלכם לטבעות אירוסין מעוצבות בזהב ויהלומים. המחויבות שלנו לפשטות, לסבירות סבירה ולשירות לקוחות יוצא מן הכלל מבטיחה לכם חוויית קניות בלתי רקעת המותאמת לזוג המודרני והדרישני.

עם האפשרויות הגמישות להרכבת טבעות של JOOL.ME, טבעת האירוסין של החלומות שלכם רק כמה לחיצות עכבר ממכם. אתר האינטרנט הקל לשימוש שלנו מאפשר לכם ליצור בקלות יצירה אישית שמשקפת את סיפור האהבה שלכם, תוך הנחת המומחים שלנו המבטיחה כי יצירתכם תהיה בלתי רגילה כמו הקשר שלכם.

טיפוח אישי ושביעות רצון הלקוח

עטור את הדברים הקטנים בחינם עם חריטה וחגור את שינויי החיים בחינם עם שינוי גודל. מדיניות החזרה מלאה של 30 יום מבטיחה את שביעות הרצון שלכם, והמחויבות הבלתי מתפשרת שלנו לשקיפות וחינוך מעניקה לכם הכוח לקבל החלטות מושכלות ליום המיוחד שלכם.

מחויבות ליצירת שינוי

צרו חיבור איתנו במחויבות ליצירת שינוי. ברכישת טבעת האירוסין, JOOL.ME תתרום 1% ל'צ'יימס ישראל', ארגון ללא מטרות רווח התומך באנשים עם מוגבלויות. שתפו את האהבה שלכם וצרו השפעה נצחית על חייהם של אחרים.

התחברו אלינו

עקבו אחרינו באינסטגרם, פייסבוק וגוגל כדי להיות מעודכנים במגמות האחרונות, המבצעים והסיפורים המעוררים השראה מקהילתנו. ביחד, נגרום לסיפור האהבה שלכם להבריק כמו לעולם לא קודם.