30 יום החזר כספי או החלפה - ללא שאלות

איזו טבעת מתאימה לכל אישה? המדריך המלא

איזו טבעת מתאימה לכל אישה? המדריך המלא

אולי אם היו שמים אתכם בסוכנות רכב, הייתם מצליחים לבחור רכב בתוך דקות ספורות. כשאתם נדרשים להגיע אל חנות התכשיטים בכדי לבחור את טבעת האירוסין שתקדם אתכם צעד נוסף אל עבר החיים המשותפים עם האחת שלכם? משימה זו מסתמנת כבר כסבוכה יותר. אחת הדרכים להקל עליכם את מסע החיפושים היא עם איפיון הקו העיצובי המתאים ביותר לאחת שלכם. לכל אישה יש סגנון שונה בתכשיטים, ובהתאמה לכל אישה מתאימה טבעת אחרת. אז איזו טבעת מתאימה לבת הזוג שלכם?

 

הטבעות העדינות והקלאסיות

ראשית, הטבעות הפופולאריות ביותר: טבעות אירוסין קלאסיות. הדגמים הקלאסיים המון פעמים מצטיירים כדגמים מיושנים יותר – זאת מאחר והמילה "קלאסי" יוצרת תחושה של משהו קדום יותר. במקרה הזה, של טבעות האירוסין, המילה קלאסי מייצגת את העל זמני. אז למי מתאימות טבעות אלו? לנשים שאוהבות מיינסטרים, קו נייטרלי וסולידי וגם לנשים בעלות אצבעות דקות יותר. הסיבה? מדובר על טבעות פשוטות יותר, כך שהן משתלבות בצורה הרמונית בהשוואה לטבעות שהן יותר גרנדיוזיות.

 

הטבעות המיוחדות והמעוצבות

לצד הטבעות הקלאסיות, גם ישנן טבעות אירוסין שהעיצוב שלהן דומיננטי יותר. הטבעות המעוצבות במידה רבה הן ההפך הגמור מהטבעות הקלאסיות: מדובר על טבעות מעוטרות וכאלו שהנראות שלהן מושפעת מהטרנדים החמים של עולם העיצוב. במרבית המקרים, העיצוב יכול לבוא לידי ביטוי בחיתוך מקורי יותר של היהלום, בצבעים לא שגרתיים כמו יהלום שחור ובעיטורים שונים המתבצעים על הטבעת לכשעצמה. הטבעות האלו המתאימות לנשים חובבות עיצוב וכאלו שאוהבות לדבוק בטרנדים החמים ביותר. בת הזוג שלכם פאשניסטה שנוהגת לפקוד את כל ירידי המעצבים? סביר להניח כי טבעת מסקטור זו תתאים לה.

 

טבעת האירוסין בעיצוב הוינטאז'

אפשרות נוספת העומדת לרשותכם היא טבעות האירוסין בניחוח הוינטאז'. מדובר על עולם שלם של עיצוב שבא לידי ביטוי גם בפריטי לבוש ואפילו בעיצוב של אירועי חתונה. המון נשים מגדירות את סגנון הלבוש שלהן כעיצוב "וינטאז'", ואלו בדיוק הנשים שישמחו לקבל טבעת שכזו. מדובר על דגמים המגלמים בתוכם קו נוסטלגי, תמים ובתולי יותר. הקו העיצובי מושפע מטרנדים שנכחו בשנות החמישים, השישים והשבעים, ובמידה רבה מדובר על הטבעות המיוחדות ביותר. דעו כי טבעות אלו לא מתכתבות עם הטרנדים הנוכחיים, והן מתאימות לבנות החובבות אופנה בקו זה ספציפית.

 

טבעות האירוסין היוקרתיות

ולבסוף, הטבעות היוקרתיות ביותר. כל טבעת אירוסין בעלת פוטנציאל להיות טבעת יוקרתית, כאשר סקטור זה של טבעות הינו סקטור מיוחד המוכר גם בשם "טבעות פרימיום". טבעות אלו משובצות ביותר מיהלום אחד, והמחיר שלהן גם בהתאם וחוצה במרבית המקרים את התקציבים הממוצעים של גברים לרכישת הטבעת. קהל היעד לטבעות אלו? כל הנשים. אין אישה שלא הייתה שמחה לקבל בהצעת הנישואין טבעת כה יוקרתית – מהנשים המעדיפות עיצוב נייטרלי ועד הנשים המביעות את חיבתן לתכשיטים.

חזרה לבלוג