30 יום החזר כספי או החלפה - ללא שאלות

טבעות אירוסין: על מה להקפיד לפני רכישה

טבעות אירוסין: על מה להקפיד לפני רכישה

במידה ואתם קוראים את המאמר הזה, קודם כל הרבה מזל טוב, אתם הולכים לבצע מהלך (הצעת נישואין) שבמידה ויילך באופן חיובי, יגדיר את חייכם מחדש. אנחנו כאן בשביל להסביר לכם כי עם כל ההתלהבות שעוטפת אתכם, חשוב לבצע את תהליך הקנייה של הטבעת האירוסין באופן מחושב ומבוקר על מנת לקבל כמה שיותר תמורה למחיר. אז על מה בדיוק צריך להקפיד?

טבעות אירוסין זולות מדי

כן, יש דבר כזה וזה לא תמיד עסקה טובה. כל טבעת אירוסין מוגדרת לפי כמה וכמה פרמטרים קבועים – משקל היהלום, החיתוך שלו, הצבע שלו והניקיון שלו. כמובן שגם סוג הזהב בטבעת עצמה גם חשוב אבל פחות קריטי מבחינת מה שמשפיע על המחיר הסופי של הטבעת. כאשר אתם רואים טבעת אירוסין עם יהלום מרשים עם תג מחיר זול במיוחד, זה צריך להדליק אצלכם נורה אדומה. בעסק הזה ישנם לא מעד זייפנים ולכן כאשר אתם רוכשים טבעת אירוסין יש לעשות זאת במקום מוסמך בעל מוניטין. במידה ואתם רוצים לדעת אילו סוגים של טבעות אירוסין ניתן לרכוש עם תקציב נמוך לחצו על קראו את המאמר המקושר.

להכין שיעורי בית

את הפרמטרים שקובעים את מחיר טבעת האירוסין כבר ציינו בפסקה הקודמת כך שאין צורך לחזור עליהם, וודאו כי אתם "שוחים בחומר" בכל מה שקשור לפרמטרים האלה, זה יעזור לכם בעת הבחירה באופן משמעותי. יש לא מעט אנשים שהולכים לחנויות תכשיטים ומסתכלים על המגוון הרחב של הטבעות אירוסין שהיא מציעה ואין להם שמץ למה טבעת אירוסין א' עולה יותר מטבעת אירוסין ב' שלמראית עין, הם נראות כמעט אותו הדבר. ובכן, אנחנו ממליצים לכם לקרוא קצת על ההבדלים בין טבעות אירוסין בשביל לקבל הבנה בסיסית לגבי קביעת המחירים.

 

תעודה גימולוגית

כאשר עשיתם את כל השיעורי בית שלכם, הגעתם לחנות מסוימת ובחרתם את הטבעת אירוסין המתאימה לכם, הגיע זמן הרכישה. רק לפני שאתם סוגרים את העסקה, וודאו כי אתם מקבלים יחד עם הטבעת תעודה גמולוגית שהיא בעצם האסמכתא שלכם שהיהלום שלה הוא יהלום אמיתי ואיכותי. במידה ויום אחד תרצו לשדרג את הטבעת או למכור אותה מכל סיבה שהיא, התעודה הזו היא ההוכחה שלכם אז שמרו עליה ואכסנו אותה במקום בטוח. עד כאן להיום ושיהיה לכם בהצלחה.

חזרה לבלוג