30 יום החזר כספי או החלפה - ללא שאלות

כמה זמן מראש נערכים לקניית הטבעת?

כמה זמן מראש נערכים לקניית הטבעת?

הטיפוס הספונטני – רוכש את הטבעת מהיום להיום

תתפלאו, אך לא תמיד גברים מתכננים את הצעת הנישואין המון זמן מראש. לצד הגברים שמתזמנים את הצעת הנישואין, קובעים לוקיישן ומקפידים על כל פרט ופרט, ישנם הגברים שדווקא בוחרים להציע נישואין בספונטניות, ועל כן עליהם לרכוש טבעת בספונטניות. טבעות אירוסין עומדות לרשותכם בכל עת לרכישה, אך חשוב להבין כי בעת שאתם מחליטים להציע את הצעת הנישואין מעכשיו לעכשיו, הרי שיהיה קצת יותר סבוך לרכוש טבעת בעיצוב אישי או בגימורים מיוחדים שתבקשו, אלא יהיה עליכם לבחור מתוך מגוון קיים של טבעות אירוסין מעוצבות. לרוב, הגברים הספונטנים גם רוכשים את הטבעת בספונטניות ועל פי צו לבם באותו הרגע. לכניסה לקטלוג טבעות אירוסין

 

הטיפוס המתוכנן – רק טבעת מעוצבת

אם כן, גם ישנם הגברים שבוחרים להעניק טבעות אירוסין מעוצבות לבחירות לבן. כיום ניתן לדאוג לטבעת אירוסין בעיצוב אישי, כזו שאתם בוחרים ומעצבים, והמוכרנים והמעצבים בחנויות התכשיטים מתרגמים את חלומכם למציאות. מאחר ומדובר על תהליך הכולל סקיצות ושלבים שונים, הרי שדרוש מעט זמן טרם ההצעה. אפשר לומר, כי טבעות אירוסין בעיצוב אישי אינן טבעות המתאימות להצעות הנישואין הספונטניות, אלא לגברים שיודעים כי הם עתידים להציע את ההצעה בקרוב, ועל כן עומלים על מלאכת עיצוב הטבעת. טבעת המעוצבת באופן אישי תבטיח לכם הצעת נישואין מרגשת, וכמובן שגם טבעת ייחודית שבחירת לבכם לא תרצה אצל נשים אחרות.

 

הטיפוס המסתייע עם החברות

לצד הגברים הפועלים לבדם בבחירת טבעות אירוסין, גם ישנם הגברים הבוחרים להסתייע בעזרתם של הקרובים אל בחירת לבם. למרות שישנם גברים בעלי חוש עיצובי וכאלו שיודעים בדיוק מה בת זוגתם אוהבת, גם ישנם הגברים החוששים לרכוש את טבעת האירוסין מבלי להתייעץ עם החברות הקרובות שלה לפני. העזרה מהחברות מקלה מאד על הלחץ של אותם הגברים, וכך הם מעלים את הסיכוי שאהובתם תגלה חיבה אל הטבעת ותתרגש ממנה מאד. כמה זמן לפני צריך להערך בעת שרוכשים כך טבעת? האמת שלא יותר מדי. על פי המידע שתקבל מהחברות הטובות שלה, תוכל לבחור טבעת מתוך מגוון קיים של טבעות אירוסין. לבטח תקבל מהן מידע אודות סוג הטבעת, קווים כללים לעיצוב שהיא אוהבת ואפילו מותג חביב עליה במיוחד.

 נוסף על מה צריך להקפיד שקונים טבעת אירוסין לחצו כאן

חזרה לבלוג