30 יום החזר כספי או החלפה - ללא שאלות

מדוע טבעות הנישואין לא צריכות לכלול יהלומים?

מדוע טבעות הנישואין לא צריכות לכלול יהלומים?

בכל המדריכים לרכישת טבעות האירוסין מומלץ פה אחד לרכוש טבעות עם יהלומים. מה קורה בעת שעליכם לרכוש כזוג את טבעות הנישואין? ההמלצה אחרת לגמרי. הטבעת שלכם תוכל ליהנות מנראות מרשימה ועיצובית גם בלי יהלומים, והיא מראש לא צריכה להיות משובצת בהם:

 

משמרים את הייחוד של טבעת האירוסין

בעת שאתם רוכשים טבעת נישואין עם יהלום, אתם למעשה הופכים את טבעת האירוסין לפחות ייחודית. אחד הדברים המאפיינים יותר מכל את טבעת האירוסין הוא היהלום או היהלומים, וחשוב לשמר את הייחוד על טבעת זו בלבד.

טבעות הנישואין הן טבעות שגם האישה וגם הגבר עונדים, כך שמראש כדאי להתאים את הטבעות זו לזו ברמה העיצובית. גברים כמעט ולא עונדים יהלומים, ובעת שהאישה עונדת טבעת נישואין עם יהלומים והגבר לא, הדואט בין הטבעות אינו הרמוני כפי שהייתם רוצים.

 

יוצרים הרמוניה עיצובית בין הטבעת הנשית והגברית

האם הטבעת הגברית והנשית צריכות להיות זהות? בעיקרון, אין כל מחוייבות לעשות זאת. יחד עם זאת, בעת שבוחרים בקווים עיצוביים זהים לטבעות, יוצרים גם שידוך עיצובי נאה וגם יוצרים משמעות סימבולית. הטבעות הן סמל לאהבה, למחוייבות ולקירבה שלכם, ובעת שכל אחד מכם עונד את אותה הטבעת – בעיצוב גברי או נשי, הרי שאתם מצליחים לתקשר גם כשאתם רחוקים זה מזו. זו בין היתר הסיבה שלא מומלץ לשבץ על טבעות הנישואין יהלומים, שכן הגברים פחות מתחברים לטבעות בעלות נוכחות גבוהה.

 

הקו השלט בטבעות הנישואין: הקו הנייטרלי

מעבר לכך, טבעות הנישואין הן טבעות שמה שמאפיין אותן הוא קו עיצובי פשוט, אלגנטי וסולידי. כידוע, היהלומים הופכים כל תכשיט פשוט לתכשיט יוצא דופן, ולא בטוח שעם טבעות הנישואין זה מה שאתם רוצים ליצור.

יש לזכור כי טבעת האירוסין כבר משובצת ביהלומים, ובעת שהאישה עונדת שתי טבעות עם יהלומים, הרי שאפקט היוקרה קצת פוחת וכך גם ערכה של כל טבעת. מעבר לכך, לא יהיה ניתן להבדיל בין הטבעות ולדעת איזו היא טבעת אירוסין ואיזו נישואין. ההמלצה היא לדבוק בקו עיצובי פשוט יותר המבוסס על זהב ועיטורים קלים.

 

במה בוחרים – זהב צהוב או לבן?

מאחר ואתם לא עתידים להשקיע ביהלומים עם טבעות הנישואין, הרי שתוכלו להשקיע רבות במחשבה על צבע הזהב שתרצו בטבעת שלכם – לבן או צהוב. למרות שיכול להיות מאד יפה לבחור באותו צבע הזהב לשניכם, הרי שאין חובה לעשות זאת.

הזהב הצהוב נמצא מתאים יותר לגוון עור שחום, בעוד הזהב הלבן נמצא מתאים יותר לגוון עור בהיר. קחו בחשבון כי טבעת הנישואין הינה טבעת לכל החיים, כך שכדאי להשקיע בה מחשבה ולבחון את מידת ההתאמה שלה אליכם. הדרך הטובה ביותר? להגיע אל חנות התכשיטים, למדוד מספר דגמים ולבסוף לבחור את הטבעות שיסמלו את האהבה שלכם.

חזרה לבלוג